En | Fr


Ana Sayfa | Tarihçe | Faaliyet Alanları | Uluslararası | Hizmet Anlayışı | Takım Üyelerimiz | İletişim

Uluslararası

Yıl 1995... Profesör Armand Boukris ve Monique Rotenberg ile birlikte Paris ofisi kuruldu. Tıpkı yüzyıllarca doğudan batıya bilgeleri, fikirleri, kültürleri taşıyan İpekyolu gibi Postacıoğlu da yabancı ortaklıklar kurarak sınırlarını uluslararası boyutlara taşımıştı. Böylece  müvekkillerine hem dış kaynaklı bilgi ve destek sağlamakta hem de esnek hareket edebilmekteydi.

Zaman içerisinde, müvekkillerin beklentileri ve ihtiyaçları da dikkate alınarak, Paris'deki bu yapılanmaya farklılık kazandırıldı. Fransa’nın en iyi hukuk bürolarından biri olan, Legal500 EMEA ve Legal500 Paris tarafından “tavsiye edilen hukuk büroları” arasında yer alan Foucaud, Tchekhoff, Pochet & Associes bürosuyla ortaklık kuruldu. Ortaklığını yıllardır son derece verimli şekilde yürütmekte olan ve hukuk alanında hizmet vermenin yanı sıra Türkiye-Fransa ilişkilerinin geliştirilmesini de amaçlayan bu ofisler şüphesiz yeni ufuklara doğru yeni yollar açılmasına da hizmet etmektedir...

Paris ofis, kamu kuruluşları, özel şirketler ve bireyler gibi, ticaret ve yatırımla uğraşan geniş bir kesime hizmet vermektedir.  Türkçe ve Fransızca bilen yerel avukatlardan oluşan deneyimli ve donanımlı personel, kurumlar ve ticaret yasası, iş hukuku, uluslararası finans işlemleri, bankacılık yasası gibi geniş bir alanda müvekkillerine hukuki destek sağlamaktadır.

Gelişen uluslararası ilişkiler ve ticaret çerçevesinde, devletlerarası sınırların artık haritalarda gösterilen birer çizgiden ibaret olduğunu gören Postacıoğlu, Fransa’nın yanısıra ABD, İtalya ve İngiltere gibi birçok ülkenin önde gelen hukuk büroları ile işbirliği içinde müşterek çalışmalar yürütmektedir. Ayrıca, Postacıoğlu müvekkilleri için daha da fazla uluslararası  kaynaktan yararlanmak adına geniş hukuk büroları ağından destek almakta olup her ülkeden temsilcilerin bulunduğu International Jurists organizasyonunun üyesidir.

Postacıoğlu, dünyanın dört bir yanına doğru 1907 yılında çıktığı uzun yolculuğuna soluksuz devam etmektedir...

 

Postacıoğlu Hukuk Bürosu ©2013